07. listopad 2014
GALA MTV EMA 2014 TAKŻE NA KANALE VIVA POLSKA!

GALA MTV EMA 2014 TAKŻE NA KANALE VIVA POLSKA!

Już w najbliższa niedzielę 9 listopada w SSE Hydro w Glasgow odbędzie się gala MTV EMA 2014! Transmisja z wręczenia nagród na żywo, prosto z Glasgow w niedzielę, 9 listopada o godzinie 21:00, na kanale MTV oraz VIVA Polska!

Tegoroczną galę, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Tego wieczoru widzowie zobacza również występy U2, Enrique Iglesiasa, Ariany Grande, Eda Sheeran, Kieszy, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne.
Przy okazji warto też przypomnieć, że cały czas trwa głosowanie w kategorii Najlepszy Artysta Światowy. Nagrodę ma szansę zgarnąć Dawid Kwiatkowski, który dostał się do finałowej dziesiątki. Aby zagłosować na swojego ulubionego artystę wystarczy wejść na stronę mtvema.com. Zwycięzca zostanie ogłoszony 9 listopada w Glasgow podczas MTV EMA 2014.
Jakie niespodzianki czekają fanów muzyki? Kto jeszcze pojawi się na gali? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę o godz. 21:00 na kanałach VIVA Polska oraz MTV Polska.