20. czerwiec 2014
NAJGORĘTSZY TYDZIEŃ LATA W VIVA POLSKA!

NAJGORĘTSZY TYDZIEŃ LATA W VIVA POLSKA!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Dlatego nadszedł czas aby VIVA Polska przedstawiła wielka niespodziankę! Już pod koniec czerwca, a dokładniej od 23.06 do 27.06 czeka wszystkich Najgorętszy Tydzień Lata!

Jeżeli ktoś nie miał szansy obejrzeć któregoś odcinka, albo całego sezonu, teraz będzie mógł to odrobić. Na bohaterów Miłości na bogato serialu czeka wiele niespodzianek, nowych miłości, zdrad i bójek. Fani otrzymają w końcu odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Czy Marcela po kilkumiesięcznej przerwie wróci do Polski i swojego byłego chłopaka Janka? Jak potoczą się dalsze losy Garbona, który zajął się handlem narkotyków? Czy Izie w końcu uda się zdobyć Przemka, za którym szaleje odkąd go poznała?
MIŁOŚĆ NA BOGATO – (2 sezony) - od poniedziałku do piątku po dwa odcinki o 11:50, 14:30, 18:05 i 21:00

Natalia Siwiec to fenomen ostatnich lat. Media dawały jej zaledwie kilka miesięcy show-biznesowego życia. Jak widać gwiazda wciąż lśni i ma się bardzo dobrze. Wszyscy znają ją z wywiadów i zdjęć, a co z życiem prywatnym? Jak ono wygląda? VIVA Polska postanowiła wejść na dwa miesiące w życie Natalii i pokazać jaka jest Natalia na co dzień. Oprócz głównej bohaterki poznamy także jej męża, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. W kwietniu będzie można nadal oglądać reality show z Natalią Siwiec w roli głównej.
ENJOY THE VIEW – podstawieni aktorzy, którzy postarają się, żeby pierwsze spotkanie wyszło jak najbardziej dziwacznie, krępująco i niezręcznie!
POZNAJ MOJĄ RODZINKĘ – od poniedziałku do piątku po dwa odcinki o 12:50 i 16:20

Program randkowy, w którym trzy dziewczyny o niewyparzonych gębach i z manierami dalekimi od salonowych walczą o mężczyznę swoich marzeń. W każdym odcinku chłopaki starają się podbić serca zawodniczek, stawiając czoła kolejnym wyzwaniom i zabawiając dziewczyny na grupowych randkach. Dziewczyny z kolei muszą współpracować, by eliminować kolejnych kandydatów, a jednocześnie chronić tych, którzy stali się najbliżsi ich sercom... Rywalizacja będzie trwać dotąd, aż na polu boju zostanie tylko jedna dziewczyna i jej wybranek!
POLOWANIE NA FACETA – od poniedziałku do piątku o 13:35 i 17:15