15. kwiecień 2014
SIÓDMY SEZON „U KARDASHIANÓW” JUŻ 5 MAJA W  VIVA POLSKA!

SIÓDMY SEZON „U KARDASHIANÓW” JUŻ 5 MAJA W VIVA POLSKA!

VIVA Polska ogłasza jedną z najgorętszych premier tej wiosny. Już w poniedziałek 5 maja o godz. 19:00 premierę będzie miał siódmy sezon U Kardashianów! Teraz będzie można na własne oczy przekonać się jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian!

Reality show „U Kardashianów” (Keeping up with the Kardashians) pokazuje codzienność najsławniejszej celebrytki świata i jej nieco ekscentrycznej rodziny. W programie poznajemy nie tylko tajemnice Kim, ale również jej sióstr, młodszego brata Roberta juniora, matki Kris Jenner i jej drugiego męża Bruce’a Jennera oraz ich córek, który Kendall i Kylie. Już pierwszy sezon show stał się wielkim hitem, a Kim Kardashian szybko została okrzyknięta mianem „Księżniczki tabloidów”. Wszystko dzięki seks-taśmie, która „niechcący” ujrzała światło dzienne. Nie ma dnia, aby na portalach plotkarskich nie pojawił się chociaż jeden artykuł o tej celebrytce i tak od dobrych kilku lat.
Każdy odcinek siódmego sezonu, który już po długim weekendzie majowym zawita na antenę VIVA Polska, oglądało w Stanach ponad 3 mln widzów. Fani zobaczą rodzinne kłótnie, rozterki, zagraniczne wycieczki, życiowe porażki, rozstania, a także narodziny dziecka jednej z sióstr. Której? To warto zobaczyć już w maju.

Reality na dobre zagościł na antenie VIVY. Do rodziny Kardashianów, Natalii Siwiec i bohaterów Miłości na bogato dołączyły właśnie nowe tytuły – niedające za wygraną niegrzeczne dziewczyny z „Polowania na faceta” (od poniedziałku do piątku o godz.18:05) i niestandardowy program randkowy „Poznaj moją rodzinkę” (soboty o godz.17.30), a już od 5 maja (od poniedziałku do piątku o godz. 22:00) kolejna nowość „Królowe hadkoru”. Siedem niegrzecznych królowych w jednej willi może zwiastować tylko jedno – epickie awantury, darcie włosów z głów, sporo łez i… przekleństw. Hardkor jeszcze nigdy nie wyglądał tak świetnie. Na VIVIE …