23. maj 2014
KONIEC PROBLEMÓW?

KONIEC PROBLEMÓW?

To już ostatni odcinek drugiego sezonu Miłości na bogato! Jak potoczą się losy bohaterów? Czy uda im się rozwiązać wszystkie problemy? Tego dowiemy się już w tę sobotę 24 maja o godz. 19:00 w VIVA Polska!

Michaela wraca od lekarza i dzieli się dobrą nowiną z przyjaciołkami. Badania potwierdziły, że będzie mamą. Postanawia powiedzieć o tym Nikodemowi, który nadal jest w Szwajcarii. Kiedy dzwoni do niego, telefon odbiera obca kobieta. Michaela postanawia pojechać do Szwajcarii.
Gabron spotyka się z Karoliną i Jankiem. Dowiaduje się, że jego siostra sprzedała swoje studio fotograficzne, żeby pomóc spłacić brata. Dodatkowo Janek również mówi, że ma dla niego pieniądze. Jednak nie chce zdradzić jak je zdobył. Karolina spotyka się z Maksem, żeby oddać mu pieniądze.
Cała paczka spotyka się w klubie Janka. Dobre drinki, muzyka i impreza do późnych godzin nocnych. W drodze do domu Karolina przeprasza Gabrona za swoje zachowanie. Nagle drogę zachodzi im Maks, który twierdzi, że oddali mu za mało pieniędzy. Między Gabronem i Maksem wywiązuje się bójka.