18. kwiecień 2014
NOWA MIŁOŚĆ NIKODEMA

NOWA MIŁOŚĆ NIKODEMA

Piąty odcinek Miłości na bogato i kolejne perypetie ulubionych bohaterów. Zakochana Karolina, bezwzględny Maks, nowa miłość Nikodema, sukces Michaeli, a także pierwsze kroki Justyny jako personal shopperki.

Karolina nie może wytrzymać jednego dnia bez Maksa. Ich miłość kwitnie, a bohaterka zgadza się na wszystko co jej ukochany zaproponuje. Podczas jednego z ich namiętnych spotkań Maks proponuje jej zażycie kokainy. Jak zareaguje na to Karolina? Czy ulegnie pokusie?
Nikodem proponuje Michaeli opicie sukcesu jej zajęć z Zumby. Ta zaprasza go na kolacje u Izy w mieszkaniu. Para zostaje sama przygotowując romantyczną kolację przy świecach i dobrym winie. Sytuacja robi się naprawdę gorąca. Jak zakończy się dla nich ten wieczór?
Gabron przychodzi do salonu tatuażu, który prowadzi Maks. Chce mu powiedzieć, co o nim myśli i zabronić spotykania się z Karoliną. Ten jednak uspokaja sytuację wykorzystując zawodowe frustracje Gabrona. Proponuje mu pracę, w której zarobi znacznie większe pieniądze niż u ojca w firmie. O co chodzi? Czy Gabron przyjmie propozycje?

Więcej warto sprawdzić na kanale VIVA Polska w najbliższą sobotę o godz. 19:00!