04. kwiecień 2014
Czy Justyna kocha się w Nikodemie?

Czy Justyna kocha się w Nikodemie?

Czas na trzeci odcinek Miłości na bogato, w którym widz ponownie zagłębi się w świat romansów, tajemnic, intryg, zazdrości, nowych miłości oraz oczywiście dobrych imprez. Co tym razem spotka paczkę przyjaciół?

Nikodem pomaga Michaeli przygotować ulotki, które będą reklamowały jej zajęcia Zumby. Kiedy w końcu pokazuje jej gotowy projekt, ta prosi Karolinę i Izę aby rozniosły je po Warszawie. Niestety Monika postanawia pokrzyżować dziewczynom plany.
Karolina w końcu jest zakochana. Opowiada o swoim chłopaku Izie, która cieszy się, że przyjaciółka kogoś sobie znalazła. Przy okazji dziewczyny zastanawiają się czy Justyna przypadkiem nie jest zakochana w Nikodemie? Podczas rozmowy wchodzi załamana Justyna…
Iza umawia się na kolację z Przemkiem, szefem szkoły tanecznej, w której pracuje. Kolacja przebiega zgodnie z jej planem. Ostrygi, krewetki, świece, czerwone wino. Kiedy Przemek wychodzi na chwilę po kolejną butelkę, w drzwiach pojawia się Mateusz.
Janek spotyka u siebie w klubie pijaną Michaelę, która ledwo stoi na nogach. Postanawia jej pomóc i zanosi ją do swojego „private room-u”. Tam postanawia położyć ją, żeby chwilę odpoczęła… Więcej już w najbliższą sobotę w VIVA Polska!