26. wrzesień 2013
Piąty odcinek „Miłości na bogato” już 26 września tylko na kanale VIVA Polska!

Piąty odcinek „Miłości na bogato” już 26 września tylko na kanale VIVA Polska!

Romantyczna kolacja, drogie zakupy, zaskakujący flirt Janka! Premiera najnowszego odcinka „Miłości na bogato” już dziś 26 czerwca o godzinie 19.30 w VIVA Polska! Co czeka bohaterów w najnowszym, piątym odcinku?

Justyna przez przypadek wpada rowerem na sympatycznego Francuza Matthieu, który bez wahania zaprasza ją na kolację do Swojej ekskluzywnej restauracji….
Monika natomiast odwiedza Justynę w showroomie i proponuje jej pomoc w rozwiązaniu problemów ze znanym już wszystkim producentem sesji Tośkiem. Czy Justyna przyjmie jej propozycję?
Tymczasem Nikodem spełnia prośbę Janka i zabiera Marcelę na zakupy. Pomaga jej przy wyborze kolejnych butów, sukienek. Przy okazji nie może oderwać od niej wzroku. Może to nowa miłość? Po powrocie z zakupów Nikodem przyłapuje Janka pod klubem z…
Przyjaciółki postanowiły pomóc Justynie. Wymyślają chytry plan, jak skompromitować Tośka. W tym celu wysyłają Izę w roli przynęty na najbliższy casting organizowany przez jego agencję. Jaki będzie finał skrzętnie zaplanowanego fortelu?
Premiera piątego odcinka już dziś 26 września (czwartek) o godzinie 19.30 na kanale VIVA Polska!