28. sierpień 2013
Reszta bohaterów "Miłości na bogato"

Reszta bohaterów "Miłości na bogato"

Przed wami kolejni bohaterowie serialu „Miłość na bogato”. Poznajcie Sylwię i Gabrona, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez kłótni. Przedstawiamy Wam również Karolinę, siostrę Gabrona, Justynę, kuzynkę Marceli, oraz Nikodema.

Sylwia (Sylwia Nowak) – energiczna, wybuchowa, uczuciowa, niezależna stylistka. Właścicielka butiku z modnymi ciuchami, który przynosi jej niezłe dochody. Dzięki niemu jest dobrze sytuowana i znana w środowisku modowym. Często chodzi na pokazy mody. Ma własne mieszkanie, w którym czasami pomieszkuje jej chłopak Gabron. Ich związek jest jednak bardzo burzliwy. Kłócą się równie szybko, co godzą.
Gabron (Gabriel Piotrowski) – wieczny chłopiec, uroczy ale zadziorny łobuziak. Uwielbia sporty ekstremalne, jeździ starym jeepem. Dzięki rodzicom jest niezależny finansowo. Matka jest znanym lekarzem medycyny estetycznej i niewiele wymaga od syna. Ojciec mieszka za granicą i to on finansuje życie syna i jego siostry Karoliny. Pewnie dlatego nie szanuje pieniędzy. Jeżeli jest pokłócony z Sylwią, to pomieszkuje u swojej matki.
Karolina (Karolina Gilon) – jest uznaną fotografką, ekolożką, wegetarianką, lubi też podróżować. Nie ma samochodu, woli rower albo skuter. Jej bratem jest Gabron, z którym ma bardzo dobre relacje, potrafią gadać godzinami, nie ma przed nim sekretów. Nie ma faceta, bo każdy traktuje ją jak kumpla.
Justyna (Justyna Banasiak) – kuzynka Marceli, która marzy by zostać modelką. Przyjeżdża do Warszawy, zrobić tu karierę. Jej rodzice byli temu przeciwni, jednak postawiła na swoim. Ma, odbiegający od stylu wielkiej Warszawki, oryginalny, naturalny i świeży look.
Nikodem (Nikodem Świacki) – manager knajp Janka, z którym przyjaźni się od wielu lat. Wymyśla imprezy, zaprasza gwiazdy i didżejów. Jest spokojny, uczuciowy i trochę zamknięty w sobie. Singiel po przejściach. Można powiedzieć, że urodzony z niego romantyk. Po bardzo burzliwym związku i rozstaniu nie szuka dziewczyny na stałe. Skrycie podkochuje się w Marceli i momentami ma za złe Janko, że ten ma dla niej tak mało czasu.