14. sierpień 2013
Kolejni bohaterowie "Miłości na bogato"

Kolejni bohaterowie "Miłości na bogato"

Poznajcie kolejnych bohaterów serialu „Miłość na bogato”, który zadebiutuje na antenie kanału VIVA Polska już 29 sierpnia o godz. 19.30. Tym razem to Iza i Mateusz. Są parą, ale jak to w życiu bywa, nie zawsze jest między nimi tak kolorowo!

Iza (Iza Małota) – jest 25-letnią tancerką. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych. Jednak jej priorytetem jest, planowany od dłuższego czasu, ślub z Mateuszem. Ma być perfekcyjny i najlepiej gdyby stał się wielkim wydarzeniem warszawskiej socjety. Niestety jej ukochany jest ciągle zajęty, dlatego co chwila przekładają termin. Iza bardzo kocha Mateusza i chce założyć z nim rodzinę. Jednak cierpi z powodu jego wiecznego braku czasu.
Mateusz (Mateusz Rojek) – młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy. Wspólnie mieszkają w dużym i drogim mieszkaniu, na które wzięli kredyt. Jeździ dobrym, klasycznym samochodem. Ma wielu znajomych w mediach i wśród artystów. Marzy mu się wielka kariera, dlatego cały czas jeździ na szkolenia, a w pracy zostaje po godzinach. Wieczorami lubi odpoczywać w gronie kolegów. Jego najbliższym przyjacielem jest Janek. Choć bardzo mu zależy na Izie, ma problem z podjęciem tej najważniejszej decyzji.