25. lipiec 2013
Nowy serial już niedługo na antenie VIVA Polska

Nowy serial już niedługo na antenie VIVA Polska

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę.

Już jutro, piątek 26 lipca, w Warszawie startują zdjęcia do nowej produkcji „Miłość na bogato”, którą już niedługo będzie można oglądać na kanale VIVA Polska. Ten wyjątkowy serial balansujący na granicy fikcji i realu, opowiada o grupie młodych, zamożnych ludzi z Warszawy. Ich walka o odnalezienie miłości i szczęścia w życiu pokaże, że prawdziwe emocje nie są regulowane stanem konta w banku.
Nasi bohaterowie to:
Marcela (Marcela Leszczak) – uznana modelka. Kilka miesięcy temu wróciła do Polski z zagranicznego kontraktu.
Janek (Janek Bielski) – chłopak Marceli. Jest właścicielem modnego klubu i restauracji w Warszawie.
Monika (Monika Pietrasińska) – była dziewczyna Janka. Modelka znana z okładki popularnego czasopisma dla mężczyzn.
Iza (Iza Małota) – tancerka. Występowała w znanych grupach, z którymi ma na koncie kilka wygranych konkursów tanecznych.
Mateusz (Mateusz Rojek) – młody, ambitny warszawski prawnik pracujący w znanej kancelarii adwokackiej. Narzeczony Izy i najbliższy przyjaciel Janka.
Sylwia (Sylwia Nowak) – energiczna, wybuchowa, uczuciowa, niezależna stylistka. Właścicielka butiku z modną streetwearową modą, który przynosi jej niezłe dochody.
Gabron (Gabriel Piotrowski) – wieczny chłopiec, uroczy ale zadziorny łobuziak. Chłopak Sylwii. Uwielbia sporty ekstremalne.
Karolina (Karolina Gilon) – jest uznaną fotografką, ekolożką, wegetarianką, lubi też podróżować. Siostra Gabrona.
Justyna (Justyna Banasiak) – kuzynka Marceli, która marzy by zostać modelką. Przyjeżdża do Warszawy, zrobić tu karierę.
Nikodem (Nikodem Świącki) – manager knajp Janka, z którym przyjaźni się od wielu lat. Skrycie podkochuje się w Marceli.

Piękne auta i wnętrza, imprezowa Warszawa, wyjątkowe kreacje, mnóstwo zawirowań emocjonalnych i sporo nadziei. Miłość, zazdrość i wiara w szczęście. Na bogato! To wszystko jeszcze tego lata na antenie VIVA Polska.
Zdjęcia potrwają do połowy września, a serial zadebiutuje na antenie VIVA Polska 29 sierpnia o godzinie 19:30. Za produkcję odpowiada firma Endemol.