11. kwiecień 2014
BABSKI WIECZÓR

BABSKI WIECZÓR

To już ostatni odcinek Enjoy the view <3 Natalia! Tym razem gwiazdę czeka wizyta w salonie tatuażu, ciężki trening na siłowni, a także babski wieczór, podczas którego Natalia z przyjaciółkami postanowi trochę zaszaleć. Jak skończy się ten wieczór?

- Oj będzie bolało, przede wszystkim w tym miejscu – stwierdza Natalia odwiedzając znany warszawski salon tatuażu. Dlaczego postanowiła zrobić sobie kolejny napis i czego będzie dotyczył? Jak zareaguje tę decyzję Mariusz?
Natalia i Monika postanowiły trochę poćwiczyć w domowej siłowni. Jednak wystarczył jeden nieodpowiedni ruch, żeby Natalia poczuła przeraźliwy ból w plecach. Na szczęście jej przyjaciółka okazała się bardzo dobrą masażystką…
Mariusz musi wyjechać w sprawach służbowych, zostawiając dziewczyny same w domu. Dlatego Natalia z Moniką organizują babski wieczór i zapraszają swoją przyjaciółkę Dianę. Ogień w kominku, dobre wino, zabawy w basenie, noc z horrorami i wizyta w ciemnych tunelach pod domem, aby dowiedzieć się co kryje się w ciemnościach.