04. kwiecień 2014
NATALIA SIWEC ZAKUPOHOLICZKĄ?

NATALIA SIWEC ZAKUPOHOLICZKĄ?

Już w najbliższą niedzielę premiera dziewiątego odcinka Enjoy the view <3 Natalia. Tym razem rodzice Natalii stwierdzą, że ich córką ma nie lada problem i jest uzależniona od… zakupów! Namówią ją nawet aby zgłosiła się do terapeutki!

Bohaterka reality show jest przerażona. Po raz kolejny odezwał się nękający ją stalker. Ale to niestety nie wszystko. Mariusz przyznał, że w ogrodzie zauważył paparazzi. - Zaczęłam się martwić. Mam wrażenie, że cały czas nas ktoś obserwuje – mówi przestraszona Natalia.
Przyszedł w końcu czas na spotkanie z terapeutką. W tym celu Natalia pojechała do kliniki psychoterapii i rozwoju osobistego. Obsesyjne myślenie o zakupach, ciuchy wartości auta, które jeszcze nigdy nie były używane. Czy naprawdę okaże się, że Natalia ma problem i jest zakupoholiczką?
Mariusz narzeka na zachowanie Natalia. Jest niemiła i opryskliwa. Razem z Redem zaczynają podejrzewać, że może mieć romans. Wpadają więc na pomysł, aby ją śledzić. Jak to się skończy? Czy na pewno chodziło o kogoś innego?