14. marzec 2014
NATALIA SIWIEC SUROGATKĄ?

NATALIA SIWIEC SUROGATKĄ?

Ostra kłótnia Natalii z siostrą, kosztowne zakupy w jednej z warszawskich galerii handlowych, wyjazd z Mariuszem do Krakowa, spotkanie z fankami, a także kolacja z Michałem Pirógiem. Co jeszcze czeka Natalię w najnowszym odcinku reality show?

- Musimy iść na zakupy – stwierdziły Natalia i jej siostra Malwina. – Tylko zorganizujcie sobie kogoś do noszenia toreb – dodał Mariusz. Siostry postanowiły wybrać się do jednej z większych galerii handlowych w Warszawie, aby kupić parę fatałaszków. W drodze do Malwiny dzwoni mama, do której siostra Natalii jest bardzo opryskliwa. Po zakończonej rozmowie, pomiędzy siostrami, rozpoczyna się ostra kłótnia.
Natalia przyjęła zaproszenie do programu, którego jeden z odcinków nosi tytuł „Chcę być jak Natalia Siwiec”. Po nagraniach w tajemnicy dziewczyny z programu zostają zaproszone do restauracji. Nie wiedzą, że za kilka chwil spotkają się z Natalią.
Po powrocie do Warszawy Natalia umówiła się z Michałem Pirógiem. Dość szybko rozmowa zeszła na dzieci. – Ty masz tę fazę na dzieciaki. Spoko ja się zgadzam na tę surogatkę. Tylko muszą być bliźniaki. Jeden pójdzie do Ciebie, drugi do mnie – żartowała się Natalia. Jak skończy się ta rozmowa?