07. marzec 2014
PARAPETÓWKA U NATALII

PARAPETÓWKA U NATALII

Czego jeszcze Natalia nie zrobiła w swojej nowej willi? Oczywiście porządnej parapetówki! W końcu trzeba ochrzcić tak wielki dom. Jednak zanim zaprosi gości i zaczną się tańce, będzie musiała wykonać jeszcze jedno zadanie. Przekonać do tego swojego męża!

- Pończoszki, bita śmietana, strój pokojówki. Idę załatwić swoje sprawy – zwierza się Natalia. – Od razu wiedziałem, że coś za tym musi iść – stwierdził Mariusz. Oczywiście chodziło o parapetówę, która udało się wynegocjować!
W trackie kiedy dziewczyny przygotowywały się na imprezę, panowie czyli Adaś, RED i Mariusz pojechali na bazar, zrobić odpowiednie zakupy. Po powrocie wszyscy zaangażowali się do pomocy przy imprezie, a Natalia z siostrą poszły się przygotować.
Niestety wszystko zostało przerwane przez brak prądu. Na szczęście panika trwała tylko chwilę, a dziewczyny skończyły malować się przy świetle z telefonów komórkowych!
W końcu przyszedł czas na imprezę. Dobre jedzenie, drogi alkohol, drinki, muzyka tańce, basen oraz oczywiście dużo gości. Jednak czy wszystko poszło tak jak zaplanowała to sobie Natalia?