28. luty 2014
JAK NATALIA OSZUKAŁA MĘŻA?

JAK NATALIA OSZUKAŁA MĘŻA?

Można pomyśleć, że po 3 odcinkach Enjoy the view <3 Natalia zobaczyliśmy już bardzo wiele. Otóż nie! W najnowszym odcinku wybierzemy się z Natalią na naukę pole dance, poznamy Panią Henię czyli zatrudnioną w tajemnicy przed Mariuszem sprzątaczkę.

Co sprawiło, że Natalia zakochała się w Mariuszu? – Mój mąż bardzo dużo śpiewa. Musze powiedzieć, że też trochę przez to się w nim zakochałam – wyznała Natalia. Jednak czy śpiew Mariusza nawet o poranku jest taki przyjemny dla uszu Natalii?
Przyszedł też w końcu czas aby Natalia posprzątała w domu. – Tu jest masakra. Weź to na siebie. Nowy domek, nowe problemy – powiedział jej mąż wychodząc
na spotkanie. Pod jego nieobecność Red razem z Adamem, który właśnie przyjechał w odwiedziny, postanawiają pomóc Natalii i zatrudnić panią, która wysprząta willę jak trzeba. Po kilku godzinach pojawia się Pani Henia…
Pati z Natalią zastanawiały się co mogą zrobić aby ich ciało było jędrne i zdrowe?
– Macie tutaj coś takiego jak pole dance? – zapytała Pati. – Tak się wyćwiczymy, że może szybko zostaniemy instruktorkami – wyznała Natalia. Okazało się, że nie jest to wcale taka łatwa sztuka i początki nauki były całkiem bolesne. Nawet instruktorka nie popuściła dziewczynom.