21. luty 2014
CO NATALIA TRZYMA W GARDEROBIE?

CO NATALIA TRZYMA W GARDEROBIE?

Natalia dość szybko zadomowiła się w podwarszawskiej willi. Mimo, że zachwyt po przeprowadzce jeszcze nie minął, przyszły już problemy dnia codziennego: Wybór sukienki na MTV EMA Pre-Party, odmalowanie sypialni, a także próba poskromienia Reda!

- Nie wiem w co się ubrać na imprezę MTV – żaliła się Natalia Mariuszowi. Na szczęście z pomocą przybyła jej koleżanka, którą jest stylistką. Walizka z sukienkami, pokój z dużym lustrem i można zacząć przebierać. Jak zwykle wybór nie był wcale taki prosty!
W dzień imprezy Natalia musiała również postanowić jak chce pomalować sypialnie? Przy okazji powstał jeszcze jeden problem. Czy zostawić malarzy samych w domu? Z rozwiązaniem przyszedł RED, który zaproponował zainstalowanie kamerki w garderobie. Czy malarze zechcą pogrzebać w jej ciuchach i gadżetach?
W końcu przyszedł czas na MTV EMA Pre-Party, na której Natalia była w swoim żywiole. Dziesiątki wywiadów, setki zdjęć, spotkania ze znajomymi, a także niespodziewana wizyta w męskiej toalecie. Co jeszcze wydarzy się w najnowszym odcinku „Enjoy the view >3 Natalia”?