07. luty 2014
Jaka jest naprawdę Natalia Siwiec?

Jaka jest naprawdę Natalia Siwiec?

Latający talerz, nowa przyjaciółka z USA, głośna domówka, a także wielka niespodzianka! Już w najbliższą niedzielę premiera pierwszego odcinka reality show „Enjoy the view <3 Natalia” z Natalią Siwiec w roli głównej.

Już pierwszy odcinek udowodni wszystkim, że Natalia Siwiec nie ma prawa mówić „Nudzi mi się”! Od rana telefon jej męża Mariusza urywa się z propozycjami sesji zdjęciowych i wywiadów. Oprócz tego Natalia znajduje czas na spotkanie, kilka drinków, a także zakupy z poznaną przez internet Pati, która postanowiła przylecieć do Polski. Przy okazji będzie można zobaczyć jak i z kim Natalia imprezuje w domowym „zaciszu”. To jednak nie wszystko! Jej mąż zabierze ją na małą przejażdżkę, aby pokazać jej naprawdę dużą niespodziankę.
Co jeszcze odkryje przed nami celebrytka? Dowiemy się już w najbliższą niedzielę o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska!
Zaraz po emisji w telewizji, pierwszy odcinek wyjątkowo będzie można zobaczyć na stronie internetowej VIVY, a także w serwisie Onet VOD oraz na Ipla.tv.
Pierwszy odcinek „Enjoy the view <3 Natalia” będzie można obejrzeć również na stronie internetowej VIVY zaraz po emisji telewizyjnej.