27. styczeń 2014
„Enjoy the view <3 Natalia” już 9 lutego o godz. 22:00 tylko na kanale VIVA Polska!

„Enjoy the view <3 Natalia” już 9 lutego o godz. 22:00 tylko na kanale VIVA Polska!

Na ten moment czekali fani Miss Euro 2012 od wielu miesięcy. Już w niedzielę 9 lutego o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska premierę będzie miał pierwszy odcinek reality show z Natalią Siwiec w roli głównej!

Wiadomość o tym, że w listopadzie ruszyły zdjęcia do reality show z Natalią Siwiec, zelektryzowała całą Polskę. Po Euro 2012 media dawały jej zaledwie kilka miesięcy show-biznesowego życia. Jak widać gwiazda wciąż lśni i ma się bardzo dobrze. Wszyscy znają ją z wywiadów i zdjęć, a co z życiem prywatnym? Jak ono wygląda?
Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. To też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany piesek Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany. W tym właśnie VIVA Polska odnalazła pomysł na swój najnowszy program – „Enjoy the view <3 Natalia”.
- Pokaże się widzom z bardziej prywatnej strony, która pewnie wszystkich interesuje. Zobaczycie, że nie różnię się od innych osób i poradzę sobie w każdej sytuacji – wyznała Natalia.
Kamery towarzyszyły nie tylko Natalii. Widzowie poznają bliżej jej męża, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. VIVA zarejestrowała przygotowania do wielkich wyjść, sesji zdjęciowych. Ekipa telewizyjna podejrzała jak Natalia dba o urodę, ale także jej życie po drugiej stronie fleszy. Czy piękność z okładek gotuje obiady i sprząta? Jak jej tata reaguje na odważne zdjęcia w czasopismach, a mama na ekstrawaganckie stroje?
- Widziałam już dwa odcinki mojego reality show i powiem wam, że jest co oglądać! – śmiała się Natalia.
Ciekawość będzie można zaspokoić już w niedzielę 9 lutego o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska.