30. październik 2013
Natalia Siwiec nową gwiazdą VIVA Polska!

Natalia Siwiec nową gwiazdą VIVA Polska!

Już na początku listopada ruszą zdjęcia do najnowszego programu kanału VIVA Polska „Enjoy the view <3 Natalia”. Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz zaproszą kamery VIVA Polska do swojego domu, by pokazać widzom jak wygląda ich codzienność.

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show biznesie. Od momentu okrzyknięcia jej Miss Euro upłynęło nie tylko sporo czasu, wiele się też zmieniło. Jej kariera nabrała tempa, potencjał został dostrzeżony przez wielu ludzi, a i ona sama dużo pewniej i odważniej podejmuje zawodowe decyzje.
Okazuje się jednak, że Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. Natalia to też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany pupil Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany. W tym właśnie VIVA Polska odnalazła pomysł na swój najnowszy program – „Enjoy the view <3 Natalia”. Już na początku przyszłego miesiąca wystartują zdjęcia do reality show z Natalią Siwiec w roli głównej.
Kamery będą towarzyszyć nie tylko pierwszoplanowej bohaterce. Widzowie poznają bliżej jej męża i rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. VIVA zarejestruje przygotowania do wielkich wyjść, sesji zdjęciowych, ekipa telewizyjna podejrzy jak dba o urodę i nie odmówi sobie sprawdzenia jak radzi sobie z tzw. szarą rzeczywistością. Czy piękność z okładek gotuje obiady i sprząta? Jak jej tata reaguje na odważne pictoriale, a mama na ekstrawaganckie stroje? Wszystko to już po nowym roku na kanale VIVA Polska.